Hakkımızda


Salihli’de 2003 yılından itibaren birçok düğün, davet ve organizasyon gerçekleştiren Azaklar Kır Dugun Salonu 'nun misyonu doğru, dürüst, ilkeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirerek bünyemize kattığımız, ailemizin yeni üyesi “Azaklar Kır Dugun Salonu”u sizlerin hizmetine sunmaktan kıvanç duyarız.

Vizynonumuz Hizmetlerimizin güvenirliği,Çalışanlarımızın müşteri memnuniyeti odaklığı ve,özenli yaklaşımı ile en iyi hizmeti sunmayıamaç olarak benimseyen Azaklar Kır Dugun Salonu farkını yaşatmak ...

MİSYONUMUZ

Faaliyet alanı içinde bulunan diğer tesisler ilerekabet etmek yerine, kendisi ile yarışan,üstün standartlara ulaşmış,kurumsal kimliği benimsemiş,evrenselliğe açık tecrübesini ve kalitesinin sürekliliğini sağlayan bir Azaklar Kır Dugun Salonu organizasyonu kurmak.

KALİTEMİZ

Her türlü düğün, davet,sünnet,nişan,yemek,toplantı,sempozyum ve konferanslarınız için her biri alanında eğitimli kadrosuyla siz değerli Salihli'lelerin hizmetindedir.

Azaklar Kır Dugun Salonu, damak tadının yanında göz zevkinize hitap edecek,

Azaklar Kır Dugun Salonu, sıcak ve huzurlu atmosferi ve konukseverliği ile ağırlanacaksınız.

 

Sizi ve dostlarınızı en kısa zamanda burada görmek dileğiyle…